احساس میکنم تا ابد، هرروز میتونم اسپاگتی با سس بشامل(سفید) بخورم

دیگه امشب به صورت رسمی حس بومر بودن کردم تامام =)))

Sun boosted

از آنجا که اینجانب پایبند مرام اشتراکی است، لطفا پیشنهادات خود مبنی بر بهترین هشتگ علیه سرمایه‌داری و امپریالیسم جهانی را به اشتراک بگذارید.

@someone_tired هشتگ لعنت بر نظام سرمایه‌داری

Show thread

شدیییییدااا چندوقته دلم میخواد ده بیستا تی‌شرت سفارش بدممممممم
ولی هرکدوم ۱۲۰-۱۳۰ تومنه و نمیتانم🥲
درنتیجه یکیش هم سفارش نمیدم و هرکدومو میبینم زجر میکشم🥲

Sun boosted
Sun boosted

بنظرم به نمایش گذاشتن بی‌دینی هم مثل اظهار دین‌داری چرت و حال به هم زنه

از توییتر که سوییچ میکنم اینور مثل این میمونه که از تو ی خیابون خیلی خیلی شلوغ و پر ازدحام و ترافیک و بوق و سر و صدای آدما و… یهو در ی اتاق رو باز کنم و وارد ی جای کاملااا ساکت و آروم، بدون هیچ صدایی از بیرون بشم که دو نفر دارن اونجا نوشیدنیشونو میخورن…

امشب ی جور متفاوتی غمگین، دردناک و سنگینه…

Sun boosted

@someone_tired
درواقع می‌فهمه ولی نمی‌فهمه.
واقعیت اینه که درد، زبان تکلم بدن انسان با صاحبشه. مثل نوزادی که زبانی که باش ارتباط برقرار می‌کنه، گریه‌ست، بدن هم از درد و ورم و جوش و کبودی و این چیزها قصد حرف زدن داره.
شما باید بفهمی که چی میخواد بگه. اگه گردنت درد می‌گیره، می‌خواد بگه داری بد میخوابی! اگه سر دلت میسوزه می‌خواد بگه داری چیز ناجوری می‌خوری!
روان آدمم همینه، ما هم خیلی خیلی خوب می‌فهمیم جای بعضی درد‌ها رو ولی می‌خوایم با یه پماد موضعی یا مسکن درد رو حلش کنیم، چون درمانی/

Sun boosted

تواناییم توی زِر زدن تحلیل رفته، هر روز که میگذره تنها چیزی که یاد می گیرم اینه که کاری از دستم بر نمیاد، انگار در گذر زمان به یه زامبی تبدیل شدم، مث یه کوه آتشفشان نیمه فعال فقط دود می دم و خاکستر، نمی دونم شاید دارم خاموش میشم یا شایدم اصن فوران کنم، فقط اینو می دونم از این بلاتکلیفی متنفرم...

بعد از قرن‌ها رو لپ‌تاپ قدیمیم سوییچ کردم به ویندوز و انقدر کنده که حس میکنم اگه رو ابونتوش ویرچوآل ماشین میزدم ویندوز میوردم سریعتر می‌بود =))

در راستای خوبیای من به عنوان دوست اینم بگم که تو لاس زدن میتونم کمکتون کنم و لاس‌های جذابی بگید :)))
پشمای دوستم دیشب ریخته بود که من با این وضع چرا سینگلم =))
Well I have to say coaches don’t play😎

Sun boosted

ببینید من چه دوست خوبیم واسه اینکه از شر دوستم خلاص بشم دعا میکردم دوست دختر پیدا کنه و الان که دوست دختر پیدا کرده خوشحالم =))

عه ی نکته‌ی خوبی که فهمیدم اینجا داره اینه که ی سری حرفا رو که توییتر نمیتونستم بگم (چون درباره ی سری آدم بود که میخوندن توییت‌هام رو) میتونم اینجا بگم چقدر زندگی زیبا شد =))))
برنامه برنامه‌ی غیبت و غر زدن از ملته دوستان ^-^

خب من آمده‌ام که یک خیار فعال شوم😌

Sun boosted

انقدر توسعه دهنده تو ایران کم هست که شرکتا در به در دنبال نیرو می‌گردند، تو همین وضعیت یه سری شرکتا نیروی فنی دختر استخدام نمی‌کنند، هرچی سرمون بیاد حقمونه

Sun boosted
Show older
Khiar

Khiar is a Mastodon instance for Farsi/English speakers

خیار یک نمونه ماستودون برای فارسی/انگلیسی‌زبانان است.